Úvodní posouzení problému

Společně s vámi nastavíme druh péče, její intenzitu a předpokládanou délku. Nejsme omezeni limity zdravotních pojišťoven ani nutností "přidělit" vám diagnózu.

Komplexní týmová péče

Jsme soukromá instituce s mnohaletou tradicí. Terapeutický tým tvoří zkušení psychoterapeuti s pregraduálním vzděláním v oborech psychologie, speciální pedagogika a sociální práce. Ve složitých případech konzultujeme naše případy s dalšími kolegy specialisty (např. dětští psychologové či psychiatři).

Rychlé objednání

Víme, že problémy "nečekají" a vyžadují rychlé řešení. Protože pracujeme na přímé platby, můžeme vám nabídnout velmi krátké objednací lhůty, ve většině případů méně než 2 týdny. Termíny všech dalších konzultací stanovujeme zásadně po dohodě s vámi.

Řešení místo "probírání" problémů

Systemický přístup, ze kterého vycházíme, je zaměřen na rozvíjení toho, co funguje, silných stránek klientů a hledání efektivních řešení problémů.

Chcete vědět víc?

Přečtěte si další články o typech osobních konzultací, najdete v nich podrobnější informace, ceny + možnost objednání. Pokud nám Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi vám poskytneme další informace.

Podmínky poskytování osobních konzultací

Připravili jsme pro Vás stručné podmínky poskytování osobních konzultací na našich pracovištích v Písku a v Praze. Přečtěte si je, než nás kontaktujete, nezabere Vám to víc, než tři minuty ;)

Podmínky poskytování osobních konzultací